Dlaczego powinienem kupić Snorflex® ?

Snorflex® może pomóc

Protrusia (wysunięcie żuchwy) jest naukowo uznaną i sprawdzoną metodą leczenia, spowodowanego zwężeniem górnych dróg oddechowych, Zespołu Bezdechu Sennego. Dzięki Snorflex® chrapanie może zostać zminimalizowane. Dzięki ułatwionemu oddechowi łatwiej uzyskujemy podczas snu właściwe rozluźnienie.

Snorflex® można dopasować samodzielnie

Dopasowanie Snorflexu® przebiega łatwo i szybko, możecie tego dokonać samodzielnie. Snorflex® perfekcyjnie dopasowuje się do państwa zgryzu i kształtu ust. Po leczeniu stomatologicznym niekiedy musi nastąpić ponowne dopasowanie wkładki.

Snorflex® jest łatwy w użyciu

Po prostu musicie Państwo obydwie wkładki indywidualnie dopasować do swojego zgryzu. Założyć gumki mocujące wkładki i Snorflex® jest już gotowy do nocy.

 

Snorflex® jest wygodny

Snorflex® jest niewielkich rozmiarów i doskonale dostosowuje się do każdego zgryzu. Jest miękki, łatwy do zakładania i jako jedyne urządzenie zapewnia duży zakres ruchomości po założeniu. Już po krótkim czasie nie będziecie państwo odczuwali jego obecności. Jest on przeciwieństwem tzw. “monolitowych ortez”, które wywołują bóle w stawach żuchwowych i uniemożliwiają swobodne przełykanie.

Snorflex® jest bardzo lekki, wytrzymały i może zostać wszędzie zabrany.
Snorflex® jest jednym z najtańszych środków tego rodzaju łagodzących chrapanie.

Snorflex® jest tańszy niż bolesne zabiegi chirurgiczne lub protezy stomatologiczne.

Konserwacja Snorflexu® jest bardzo łatwa. Po zakończonym leczeniu zębów nie potrzeba kupować nowej wkładki. Wystarczy ją od nowa dopasować.