Indywidualne(Dopasowanie Snorflex®)

   

1/ Proszę zanurzyć obydwie wkładki w garnku z gotującą się wodą. Wodę proszę doprowadzić do wrzenia (nie dopuszczać do zagotowania) i pozostawić w tej wodzie około 30 sekund. (spójrz na rysunek 1).
2/ Ostrożnie wyciągnijcie dolną wkładkę i wylejcie z niej resztkę wody. Przed lustrem wciśnijcie ją na żuchwę i przytrzymajcie mocno naciskając ok. 10 sekund (spójrz na rysunek 2).
3/ Dla drugiej wkładki proszę powtórzyć tą procedurę na szczęce (spójrz na 3 obraz). Proszę utrzymać wkładki w ustach około 1 minuty mocno zagryzając zęby.
4/ Proszę wyciągnąć obie wkładki z ust i zanurzyć je do zimnej wody w celu oziębienia. (spójrz na rysunek 4).

 

 

 

5/ Proszę wypróbować czy wkładki są dobrze dopasowane. Jeśli nie należy poprzednie procedury powtórzyć. Oczywiście proszę zwrócić uwagę aby wkładki nie przetrzymywać dłużej niż 30 do 40 sekund w gorącej wodzie.
6/ Teraz należy założyć po obu stronach wkładek (na specjalne zaczepy) dołączone gumki, tak żeby połączyć obie wkładki ze sobą (spójrz na rysunek 5)
Jeśli dopasowanie sprawia Państwu problem proszę skonsultować się ze swoim dentystą, laryngologiem lub specjalistą od zaburze snu.
Zakładając Snorflex® przed snem proszę zaczynać od górnej wkładki
Użycie podwójnej gumki (po obu stronach) wzmaga działanie wkładki Gumki zmieniać co 2 tygodnie